Wenda (FOLJ21115)
Albany added on 25-07-2011, Classified number: 3043
Wenda (FOLJ21115)
25-07-2011 Albany
    http://www.wenda.com/
    Please stay SAFE
    • Keep things local by meeting face to face
    • Our advice is to pay only when the product is delivered (cash on delivery).
    Views: 229
    07xx.xxx.xxx
    Show phone number
    Albany, State New York
    aqsa saleem
    User ads
    Your name
    Email address
    Phoneoptional
    Your message
    Attach a fileoptional
    I have read and agreed with the Terms & Conditions
    Location : CHINA
    Location : Chino
    Location : New York
    Location : Everett
    Shop for GREAT Merchandise at Home for GREAT Prices at www.myextremedeals.com/gebhardt7434
    Location : Palm Springs
    COB led downlight 10W , diameter 81mm, cutsize 75mm. Epistar LED chip 85lm/W Warranty 2 years High quality LED driver to keep long liefspan 50000hours
    Location : Zhuhai
    Location : Exeter
    Location : Exeter
    220v 12v transformer 1000W Standard UL CE RoHs Primary 115V, 120V, 230V, 240V 50/60Hz Secondary Customized Power factor 0.9 to 0.98 Efficiency