Samsung UN55D7000 55 " 3D LED Smart HDTV
10023 added on 18-10-2012, Classified number: 55474
This product is discount for sale now, Purchase to visit www.hopeshops.com
Product Details
55 " 1080p LED TV 3D-ready ( Samsung shutter glasses sold Smart TV - plays Netflix video and more, built-in web browser, 240Hz blur reduction for clearer video motion
Specifications
Please stay SAFE
  • Keep things local by meeting face to face
  • Our advice is to pay only when the product is delivered (cash on delivery).
Views: 549
07xx.xxx.xxx
Show phone number
10023, State Missouri
fdhytrf
User ads
Your name
Email address
Phoneoptional
Your message
Attach a fileoptional
I have read and agreed with the Terms & Conditions
Location : Limerick
Brand New in the box 32 Insignia flatscreen LED TV
Location : West Richland
57 inch Mitzubishi Wide Screen Projection tv.It has a great picture , cant bear the thought of scraping it. Perfect condition.Looking for a good home