SAMSUNG PS64D8000 64 " Full HD Plasma 3D TV
10023 added on 18-10-2012, Classified number: 55479
    This product is discount for sale now, Purchase to visit www.hopeshops.com
    Product Details
    Benefiting from features that are designed to boggle the mind, this uncompromising PS64D8000 is an amazing 3D-capable TV with a built-in Freeview HD tuner, a powerful 30W of audio power, and incredible internet functionality through its Smart Hub and integrated web browser. Hook up to the web or access the content of your own computer using the Ethernet port or built-in wireless connection. The Smart Hub adds the ability, to download
    Please stay SAFE
    • Keep things local by meeting face to face
    • Our advice is to pay only when the product is delivered (cash on delivery).
    Views: 534
    07xx.xxx.xxx
    Show phone number
    10023, State Missouri
    fdhytrf
    User ads
    Your name
    Email address
    Phoneoptional
    Your message
    Attach a fileoptional
    I have read and agreed with the Terms & Conditions
    Location : Limerick
    Brand New in the box 32 Insignia flatscreen LED TV
    Location : West Richland
    57 inch Mitzubishi Wide Screen Projection tv.It has a great picture , cant bear the thought of scraping it. Perfect condition.Looking for a good home