SAMSUNG PS64D8000 64 Full HD Plasma 3D TV
10023 added on 16-08-2012, Classified number: 44357
This product is discount for sale now, Purchase to visit www.hopeshops.com
Product Details
Benefiting from features that are designed to boggle the mind, this uncompromising PS64D8000 is an amazing 3D-capable TV with a built-in Freeview HD tuner, a powerful 30W of audio power, and incredible internet functionality through its Smart Hub and integrated web browser. Hook up to the web or access the content of your own computer using the Ethernet port or built-in wireless connection. The Smart Hub adds the ability, to download your own apps for tailor-made entertainment!
Before you even get to these many features youll be overwhelmed by the picture quality of the Samsung PS64D8000 64 " Full HD Plasma 3D TV, thanks to a line-up of impressive technologies. The combined force of Clear Image Panel construction, Real Black Filter, Wide Colour Enhancer, Cinema Black, and smooth 600Hz sub-field motion make this TV well and truly a visual force to be reckoned with!
Indulge
Please stay SAFE
  • Keep things local by meeting face to face
  • Our advice is to pay only when the product is delivered (cash on delivery).
Views: 451
07xx.xxx.xxx
Show phone number
10023, State Arizona
fdhytrf hdtht
User ads
Your name
Email address
Phoneoptional
Your message
Attach a fileoptional
I have read and agreed with the Terms & Conditions
Location : Limerick
Brand New in the box 32 Insignia flatscreen LED TV
Location : West Richland
57 inch Mitzubishi Wide Screen Projection tv.It has a great picture , cant bear the thought of scraping it. Perfect condition.Looking for a good home